Usługi

Rezerwacja sali

Jeżeli chcesz spotkać się z partnerami biznesowymi lub chcesz zorganizować małą konferencję, możemy udostępnić pomieszczenie w naszym oddziale. We Lwowie zapraszamy do bezpiecznej sali spotkań w samym centrum miasta tuż obok lwowskiej katedry.

Finansowanie

KredoBank oferuje pełną ofertę sposobów finansowania przedsięwzięć gospodarczych m.in: kredyty w rachunku bieżącym, kredyty obrotowe i inwestycyjne, instrumenty finansowania handlu zagranicznego, leasing finansowy. Stosujemy procedury i metody oceny ryzyka znane z rynku polskiego.

Konsultacje prawne

Pomoc prawna jest niezbędna zarówno na każdym etapie prowadzenia aktywności gospodarczej. Dzięki współpracy z naszymi partnerami m.in. z PAIH i ze stowarzyszeniami przedsiębiorców polsko – ukraińskich, jesteśmy gotowi zarekomendować wiarygodne ukraińskie kancelarie prawne.

Konsultacje dotyczące systemu przetargów

Jeżeli chcesz uczestniczyć w ukraińskich przetargach związanych z odbudową i rekonstrukcją Ukrainy, być może będziesz potrzebował wsparcia. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, postaramy się podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

Gwarancje przetargowe

Uczestnicząc w postępowaniach przetargowych będziesz potrzebował, wymaganych warunkami przetargu, gwarancji bankowych. Specjaliści KredoBanku pomogą zrozumieć stawiane wymagania oraz wesprzeć w jej uzyskaniu. Ostateczna decyzja uwarunkowana będzie oceną zdolności kredytowej Klienta.

Rachunki bankowe i inne usługi finansowe

Rozumiemy jakie usługi rozliczeniowe będą potrzebne, aby prowadzić biznes w Ukrainie. Szczególnie polecamy natychmiastowe transfery transgraniczne dla firm i osób fizycznych. Wyjaśnimy też specyficzne ograniczenia wynikające z regulacji ukraińskiego prawa w okresie stanu wojennego.

Konsultacje w zakresie usług księgowych

Oferujemy pomoc w nawiązaniu relacji z wiarygodnymi ukraińskimi podmiotami prowadzącymi usługi księgowe. Jest to możliwe, gdyż doskonale rozumiemy realia prowadzenia biznesu w Ukrainie i współpracujemy z szeroką siecią partnerów.