O platformie

Ukraińska gospodarka, aby przetrwać oraz zrealizować plany odbudowy i rekonstrukcji potrzebuje dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania pochodzących od rządów, międzynarodowych instytucji finansowych i z inwestycji prywatnych. Równocześnie bardzo ważnym jest, aby lokalne ukraińskie przedsiębiorstwa utrzymywały swe zdolności funkcjonowania dzięki nawiązywaniu relacji biznesowych poza granicami kraju.

 

Plan4UA to platforma stworzona przez KredoBank S.A, będącego członkiem Grupy PKO Banku Polskiego, stawiająca dwa zasadnicze cele. Pierwszy - dostarczenie wiedzy o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w Ukrainie dla zagranicznych firm w szczególności pochodzących z Polski. Drugim celem jest pomoc ukraińskim przedsiębiorcom w nawiązywaniu relacji z polskimi firmami zainteresowanymi rynkiem ukraińskim.

Mówiąc po platformie mamy na myśli zespół przedsięwzięć, które zamierzamy realizować.

KredoBank jest uniwersalnym bankiem z centralą we Lwowie, którego właścicielem jest PKO Bank Polski. największa instytucji finansowej w Polsce, jedna z największych grup finansowych w Europie Środkowo Wschodniej. KredoBank na rynku Ukrainy pracuje od 33 lat. Należy do 15 największych banków pod względem aktywów i jest zaliczany przez Narodowy Bank Ukrainy do grona banków systemowo ważnych. 

KredoBank oferuje pełen zakres usług dla klientów detalicznych, małych, średnich i dużych firm Ukrainy. Realizuje programy wsparcia ukraińskiego biznesu w ramach programu gwarancji kredytowych EBRD i Komisji Europejskiej a także programów wsparcia biznesu z instytucji ukraińskich. Jest także uczestnikiem Programu Finansowego Wspierania Eksportu realizowanego przez BGK-KUKE. Centrum Rozwoju Ukraińsko-Polskiego Biznesu we Lwowie komunikuje się w 3 językach: polskim, ukraińskim oraz angielskim.

Dyrektor
Wiktor Karpinets
+38 (032) 297 23 90
vykarpinets@kredobank.com.ua

Menedżer
Olga Paliwoda
+38 (032) 297 23 90
+38 (095) 27 50 906
 ovpalyvoda@kredobank.com.ua

Specjalista
Monika Drechny-Shchyrba
+38 (032) 297 23 90
+38 (067) 414 65 06
mzdrekhny_shchyrba@kredobank.com.ua

Ukraina – ‘terra incognita’ – terytorium nowych możliwości gospodarczych

Sugerujemy pozostawienie nam swoich danych kontaktowych oraz informacji, jakie tematy cię interesują: czy szukasz konkretnych informacji, partnerów biznesowych, a może konkretnych projektów w określonych branżach. Postaramy się dzisiaj pomóc. Nasza platforma będzie stale doskonalona pod kątem Twoich oczekiwań. Zatem wszelkie kontakty pomogą nam ją rozwijać.

Jeżeli jesteście gotowi dołączyć do odbudowy Ukrainy, zostawcie swoje dane kontaktowe

Dziękuję! Skontaktujemy się
z Tobą wkrótce